Dudovi Hood Forum

Yeeeaaaa...Dudovi Hood Forum za sve nas koji blejimo na plavom, u skolskom i na krovovima solitera!!!

You are not connected. Please login or register

Oprostiti ili ne oprostiti?Pitanje je sad!Sta vi mislite?!

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

U kojim situacijama ste spremni da predjete preko svega,a i dokle je ta granica?Ovde napisite sve sto vas muci...

View user profile
Mislim da treba prastati ali ne previse i ne uvek...jer npr ako nekad neko pogresi i povredi te na bilo koji nacin treba preci preko toga ali ako nastavi da to radi i dalje onda cemu je svrha svega toga??? Postoji i slucaj kad neko to radi nesvesno i tad je najbolje porazgovarati sa tom osobom i otvoreno joj reci da ti to smeta...

View user profile
Devojka uvek mora da drzi do sebe ma koliko volela tu osobu..Nekad je tesko zbog ponosa izgubiti ljubav!!!Uostalom...te krajnje granice,zavise od momka i devojke!Da li je to samo prvi put pa mu dajes drugu sansu!Ako se posle te druge prilike ne promeni onda te nije vredan!!!

View user profile
zavisi od tezine zlocina

View user profile
svakako da treba oprastati ali ako neko stalno ponavlja greske....

View user profile
Ja mislim da treba oprostiti jednom,ali ako se ta osoba stvarno pokaje,ali ako oprostis i drugi put,i treci put,onda samo ta osoba koja je oprostila ispada budala.....Treba zbog ljubavi i oprastati,ali sve zavisi od velicine greske....

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]