Dudovi Hood Forum

Yeeeaaaa...Dudovi Hood Forum za sve nas koji blejimo na plavom, u skolskom i na krovovima solitera!!!

You are not connected. Please login or register

Sta kada se zaljubis u "zabranjeno voce"???

Go to page : 1, 2  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 2]

1 Sta kada se zaljubis u "zabranjeno voce"??? on Sun Dec 28, 2008 9:10 pm

Mnogima se desava da se zaljube u nekoga ko je zabranjen...Mi devojke vise to gledamo nego momci!Ali ja bih volela da ostavite vase misljenje o ovoj situaciji!!!

View user profile
ovako...Desavalo mi se to nekoliko puta.Dobro ne bas zaljubljivanje,ali svidjanje.Pa imamo 2 opcije.Prva je da kazemo:Jbg,zauzeta je.Necu da je diram.Prelepa je(volim je,zelim je,itd...)ali ipkak zauzeta.Druga opcija:Ako nam se ta osobo bas svidja,pa treba se boriti za nju.

Ovo je najcesci primer zabranjene ljubavi ima i drugih,ali mi nismo seranovi.Very Happy

View user profile
uglavnom sam ja bila to "zabranjeno voce"...Sad

View user profile
Meni se desavalo svasta...I poslednjih nekoliko puta kad sam se zaljubila uvek mi kazu nije on za tebe!!!Vise mi je dosta toga...Kada bi svi mogli da budu sa svima!!!!Eeee...

View user profile
Eeee...to bi bilo strava ali je nemoguce...
i meni se takodje nekoliko puta desavalo da se zaljubim u "zabranjeno voce" ali uvek zaboravim na tu osobu jer je zauzeta mada zasto ne pokusati boriti se za tu osobu pa ako uspe super,ako ne uspe nije smak sveta,to nije jedina osoba na ovom svetu...ima i drugih.... I love you

P.S. Marina nemoj se previse obazirati na tudje komentare,slusaj svoje srce ono je na prvom mestu!!

View user profile
Pa u mom slucaju!!!Na zalost drugi su upravu!!!Ta osoba stvarno nije za mene!!!Dobro...ljubav je takva da MORA da se pati!!!Mislim da svi vi to znate iz iskustva!!!

View user profile
Npr. do sada mi se bas nije i desavalo to ZABRANJENO VOCE,ustvari jeste,ali ne tako cesto,mada se sada nalazim u situaciji u kojoj sam ja zabranjeno voce i moram to da ostanem za jednu osobu(samo neki znaju ko je to,prepoznace se)....I jako mi je tesko,ali prezivecu.....

View user profile
svi su jedno vreme zabranjeno voce,ali onda kad su slobodni U NAPAD Very Happy

View user profile
Mi kad napunimo 18 mocicemo da radimo sta hocemo!Da putujemo gde hocemo!Da UZIVAMO!!!

View user profile
marina tu gresis.Necemo imati para Very Happy ovako dobijamo dzeparac od baba i deda,a tad ce biti zaradi.
Pa ja mislim da nisam zabranjeno voce ni za koga niti sam zaljubljen u zabranjeno voce,ali dobro.

View user profile
Hihihi...ali sta ako se zaposlis?Ili kao onaj sto je prodavao igle pa od tetke nasledio sve pare!!! Very Happy Tako se obogatio!!! Ko zna...mozda bas ti ili ja budemo te srece!!!Imas 18,svoj stan,svoja kola i...sta ces vise???
SANJAM!!! Rolling Eyes

View user profile
Joj,vi ste sa teme o ZABRANJENOM VOCU presli na temu sta cete sa 18! Very Happy

View user profile
Da...jer kad imas 18 SVE JE DOZVOLJENO!!!!

View user profile
Definitivno je najzesce to sto mozes da vozis kola. Very Happy Very Happy Very Happy

View user profile

15 Re: Sta kada se zaljubis u "zabranjeno voce"??? on Tue Dec 30, 2008 11:01 pm

I to,ali je najbolje kad imas 18 godina to sto mozes na neki nacin da odlucujes sam o sebi,osamostaljujes se,imas mnogo vise prava.......

View user profile

16 Re: Sta kada se zaljubis u "zabranjeno voce"??? on Tue Dec 30, 2008 11:02 pm

Evo i mene,skrenula sam sa teme...Sranje!

View user profile

17 Re: Sta kada se zaljubis u "zabranjeno voce"??? on Tue Dec 30, 2008 11:44 pm

Hihihihi...ma nema veze!Mozemo da pricamo o cemu god hocemo,samo da nas cini srecnim!!!

View user profile
pa da nastavimo o punoletstvu...Prvo 18.8.2011,necu znati gde bijem.bicu pijan maximalno...Onda krece pravi zivot.Ilazak u bg,kola i dolazak kad ocu kuci.Ali najvise od svega bi voleo da zivim sam sa cimerom ili cimerkom u nekom stanu.To je najveca bleja.

View user profile
A novac...?I ja bih to najvise volela,i imam samo svoj stan,ali jako je tesko studirati i raditi.Mislim ja ne mogu to da znam jos,ali kad samo pomislim da je meni tesko i u osmom razredu............ pale

View user profile
Sve je to lepo i ja jedva cekam da napunim 18,ali ne znamo sta nam sve buducnost donosi i ko zna kako ce nam biti kada napunimo 18...ja se nadam super ali zivot donosi mnogo problema i mnooogo neocekivanih situacija!

View user profile
Koga god znam a da je tek napunio 18 kaze da se ne oseca starije i da mu nije zanimljivo...Ali ljudi ja JEDVA CEKAM!Mada polako...bolje prvo da upisem srednju pa cu posle da stignem i do osamnaeste...

View user profile
NE MORAS VISHE DA SLUSHASH CALETA I KEVU!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
prazna gajba Laughing
Super je to sa cimerom,ali kako ribu dovesti kuci kad je cimer tu...to je vec problematicno scratch

View user profile
Ljudi...imas decka/devojku i ako je veza ozbiljna zivis sa njim,volite se,ljubite se,izlazite zajedno...uzivate u zivotu!!!Mada neki verovatno vole da menjaju,e onda je najbolje imati svoj stan ili ici kod decka/devojke!!! Smile

View user profile
Cccccc...Sram te bilo,samo o tome razmisljas...hehehehe...salim se Very Happy

View user profile

25 Re: Sta kada se zaljubis u "zabranjeno voce"??? on Mon Jan 05, 2009 10:51 pm

Ma zans ti kako ja volimd amastam i sta mi se sve mota po glavi...=)))

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next