Dudovi Hood Forum

Yeeeaaaa...Dudovi Hood Forum za sve nas koji blejimo na plavom, u skolskom i na krovovima solitera!!!

You are not connected. Please login or register

Go to page : 1, 2  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 2]

1 Najtuzniji stihovi....... on Sun Dec 07, 2008 7:46 pm

ovde napisite sve zanimljive porukice!!!

View user profile

2 Re: Najtuzniji stihovi....... on Thu Dec 11, 2008 11:25 pm

"Jedne Noci" Isao sam ulicom jedne zimske noci, stigao do ugla i rekoh da vise necu moci. Seo sam na zemlju i pogledah desno, oci su mi stale, dvoje se ljubi besno. Ne, ne zelim da ih vidim, jer srce mi se cepa, zar je moja bivsa devojka sada toliko lepa?!

View user profile

3 Re: Najtuzniji stihovi....... on Fri Dec 12, 2008 10:07 am

Necu gledati u proshlost, jer ona zna da boli,
nisam sigurna 100% al'me mozda neko woli,
nebo zna kad upletem se u mreze,
kad je teshko, mnogo teze,
kad iz oka suze beze.....

View user profile

4 Re: Najtuzniji stihovi....... on Fri Dec 12, 2008 10:08 am

Veceras ce i nebo za nama da place, veceras cu zadnji put plakati zbog tebe, dok tvoju sliku budem gledala veceras cu zadnj put voleti ja dok se tebe budem secala veceras i nikada vise ja necu plakati zbog tebe. Veceras cu ubiti sva osecanja
koja drzim u sebi. Od sutra si za mene stranac kojeg nikad nisam
volela, od sutra si za mene prosjak kome se daje milostinja.
Za mene si bio sav moj svet koji si srusio ove noci...

View user profile

5 Re: Najtuzniji stihovi....... on Fri Dec 12, 2008 10:10 am

Tesko je biti kraj tebe i ne disati isti zrak.
Tesko je gledati oci nevere i znati da bolje ne moze...
Tesko je ostati svoj, dok u tebi sve zatoceno vristi, a najteze je ovako placati prvi greh i duboko u srcu nadati se zauvek..

View user profile

6 Re: Najtuzniji stihovi....... on Fri Dec 12, 2008 10:11 am

Tako je tesko kad si dusa na shvacena,kad volis,a ljubav ti nije uzvracena! Kada od snova tvojih ostanu samo zgarista,i kad ti neko znaci sve a ti njemu nista!!!

View user profile

7 Re: Najtuzniji stihovi....... on Fri Dec 12, 2008 10:11 am

Kad bol nadjaca svaki delic tvoje nade,i kad mrak od svetlosti bude jaci, ne veruj u to da sreca stade, znaj da ti nekome mnogo znacis!!!

View user profile

8 Re: Najtuzniji stihovi....... on Fri Dec 12, 2008 10:12 am

Tuzno je vece,nek nocas kisa pada.Da li znas kako tuga u meni vlada? Da li znas kako samoca boli? Daleko si od mene, ali te moje srce ipak voli!

View user profile

9 Re: Najtuzniji stihovi....... on Fri Dec 12, 2008 10:12 am

jebes ziwot kad dusa pati, kad cowek coweka ne moze da shwati...jebes ziwot kad ti dusa wene..i kad ziwis od jebene uspomene...

View user profile

10 Re: Najtuzniji stihovi....... on Fri Dec 12, 2008 8:59 pm

Mozda ces jednom shvatiti zasto sam tiho plakala bez reci....
zasto sam ti oduvek zelela srecu,i ono sto sam ti rekla,i ono sto ti nisam smela reci...
mozda ces jednom u mojim ocima prepoznati iskrenu bol i tugu i shvatiti da je to zato jer ti volis drugu.......

View user profile

11 Re: Najtuzniji stihovi....... on Sun Dec 14, 2008 4:14 pm

Duboko veruj u ono sto zelis i zapamti:Izgubljeno je samo ono cega se odreknemo.U zivotu pozeli samo jedno,da ne izgubis voljeno i da ne volis izgubljeno.

View user profile

12 Re: Najtuzniji stihovi....... on Sun Dec 14, 2008 4:18 pm

Ima trenutaka kada zelis,a zelja nije osvarena,kada volis,a ljubav nije uzvracena,kada places a suze ne mogu poteci,kada ono sto srce oseca,usne ne mogu reci.

View user profile

13 Re: Najtuzniji stihovi....... on Sun Dec 14, 2008 4:20 pm

Ja bih umrla za to da te jos jednom zagrlim,da mi pomilujes kosu i da sve zaboravim.I da se dogodi cudo i sve ti oprostim,da sve bude kao nekad,da te jos jednom zavolim.

View user profile

14 Re: Najtuzniji stihovi....... on Mon Dec 22, 2008 12:19 am

tica wrote:Ja bih umrla za to da te jos jednom zagrlim,da mi pomilujes kosu i da sve zaboravim.I da se dogodi cudo i sve ti oprostim,da sve bude kao nekad,da te jos jednom zavolim.
evo stizem XD

View user profile

15 Re: Najtuzniji stihovi....... on Mon Dec 22, 2008 10:37 am

Jezda-Stefan wrote:
tica wrote:Ja bih umrla za to da te jos jednom zagrlim,da mi pomilujes kosu i da sve zaboravim.I da se dogodi cudo i sve ti oprostim,da sve bude kao nekad,da te jos jednom zavolim.
evo stizem XD
stefane zato sam stavila temu muvanje:))

View user profile

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next